Vestuviniai žiedai

Vestuviniai žiedaiVestuviniai žiedai ypatingai svarbus vestuvių atributas ir jiems išsirinkti reikėtų skirti daug dėmesio. Daug jaunavedžių susimąsto apie vestuvinius žiedus kai iki vestuvių ceremonijos lieka jau visai nedaug laiko, išsirenka paskubomis ir vėliau visą gyvenimą nešioja žiedus, kurie nėra patys geriausi. Skiriant šiek tiek daugiau dėmesio vestuvinių žiedų pasirinkimui, galima išsirinkti tikrai gražius ir jums tinkančius vestuvinius žiedus, kuriuos jūs su malonumu nešiosite visą gyvenimą.

Vestuviniai ziedai nėra šiaip paprastas metalo gabalas. Tad ir išsirinkti jį nėra taip paprasta. Prieš apsilankant juvelyrikos parduotuvėse, gerai apgalvokite kokių žiedų jūs norite. Kokios metalo spalvos jūs norite? Ar ieškote paprastų žiedų ar stilingų, įmantrių, graviruotų ir pan. Kuo anksčiau pradėsite apie tai galvoti, tuo anksčiau pradėsite ir ieškoti. Nusipirkę vestuvinius žiedus anksčiau, turėsite vienu rūpesčiu mažiau ir nebus tiek daug streso prieš pat vestuves.

Jeigu nuotaka mėgsta tarkim platininius žiedus, o jaunikis labiau mėgsta auksinius žiedus, tai nėra problema. Nėra tokios taisyklės, kad jaunikis ir nuotaka turi nešioti vienodus vestuvinius žiedus. Juos reikėtų rinktis atsižvelgiant į kiekvieno norus. Nusistatykite pinigų sumą, kurią galite išleisti vestuviniams žiedams ir pirmyn! Internete be galo daug pavyzdžių su kainom ir palyginimais. Apsilankę vestuvinių žiedų parduotuvėje taip pat galite sulaukti daug naudingų patarimų, jeigu tiksliai nežinote kokių žiedų jūs norite.

Renkantis žiedus būkite prakiški. Koks tikslas pirkti brangų, trapų ir nepatogų žiedą. Nepamirškite, kad jums reikės dėvėti šį žiedą kiekviena dieną, o jeigu nusipirksite nepatogų vestuvinį žiedą, tuomet teks nešioti jį visą likusį gyvenimą. Renkantis vestuvnius žiedus geriau jau planuokite, kad bent 20 metų jums reikės jį nešioti, tad ir žiedo stilių ir dydį derėtų rinktis labai atsakingai. Turėkite omenyje, kad žiedas bus nešiojamas ir žiemą ir vasarą, rankos kartais bus ir prakaituotos, kartais sausos. Tad geriausia žiedą matuotis kai kūno temperatūra yra normali. Nepetartina matuotis vestuvinius žiedus ir anskti ryte.

Vestuvinių žiedų priežiūrai taip pat derėtų skirti nemažai laiko. Ypač jei žiedas su kokiu brangakmeniu, tai suprantama, kad jam reikės daugiau priežiūros. Brangakmenius ar smulkesnes žiedo dalis galima valyti paprasčiausiu dantų šepetėlių šiltame vandenyje. Visi žiedai neišvengiamai su metais praranda savo kokybę, braižosi ir pan. Tad jeigu dirbate sunkų darbą arba sportuojate, geriau žiedus nusiimti tuo metu. Bus lengviau ir dirbti ir tuo pačiu apsagosite žiedus nuo žalingo poveikio.

Kuomet žiedą nusiimte, visų geriausia būtų jį saugoti specialioje vietoje. Kišenėje galite pamesti, o štai turėdami specialią vietą, kur jis laikomas, to galite išvengti. Tad saugokite savo vestuvinius žiedus!