Sužadėtuvių žiedai ir dažniausi klausimai apie juos: atsako ekspertai

Sužadėtuvės yra vienas džiugiausių porai momentų, kuris žymi perėjimą į kitą etapą. Vis dėlto, jeigu mažai žinote apie žiedus, gali kilti aibė klausimų šia tema. Į juos atsako specialistai.

Kiek turėtų kainuoti sužadėtuvių žiedai?

Bendra taisyklė: sužadėtuvių žiedui turėtumėte išleisti mažiausiai 2 mėnesių atlyginimą. Pavyzdžiui, jei per metus uždirbate 20 tūkst. eur, sužadėtuvių žiedui turėtumėte išleisti 3 tūkst. Eurų.

Ar turėčiau rinktis iškastą deimantą ar laboratorijoje sukurtą deimantinį sužadėtuvių žiedą?

Technologijos juda beprotišku tempu, kasdien atsiranda naujų naujovių. Dabar mokslininkai išsiaiškino, kaip atkartoti tikslias sąlygas, susiklosčiusias po žeme prieš daugiau nei milijardą metų, dėl kurių buvo sukurti deimantai. Jie tai padarė paėmę nedidelį iškastą sėklų kristalą ir augindami jį specialiose kamerose, užpildytose anglies dujomis, kurios padeda mažam kristalui per kelis mėnesius išaugti į didesnį deimantą, todėl buvo sukurtas laboratorijoje sukurtas deimantas.

Ar sužadėtuvių žiedai gali būti nešiojami kasdien?

Nešioti sužadėtuvių žiedą kiekvieną dieną – ar galite? Atsakymas paprastas: TAIP! Sužadėtuvių žiedas skirtas ne tik nešioti prieš vestuves, bet ir santuokos metu. Kadangi sužadėtuvių žiedas dažniausiai yra brangiausias moters turimas papuošalas, jam per liūdna likti seife!

Ar turėtumėte eiti su savo sužadėtine pasirinkti sužadėtuvių žiedą?

Tai asmeninis klausimas. Tai priklauso nuo to, kiek laiko esate kartu ir kiek konkretus jūsų partneris buvo užuominų skyrimo skyriuje. Daugumai partnerių patiks tai, kad jūs stengiatės ką nors jiems pasirinkti. Tačiau jei jūsų partneris norėtų dalyvauti sužadėtuvių žiedo kūrimo procese, vis tiek galite išlaikyti nuostabą siūlydami deimantą. Esame užtikrinti, kad atidžiai, su meile parinkti sužadėtuvių žiedai nepaliks abejingų!

Ko neturėčiau daryti su sužadėtuvių žiedu?

Viena esminių veiklų, dėl kurios labai kenčia sužadėtuvių žiedai, yra plaukimas. Gana lengva įšokti tiesiai į vandenį net negalvojant apie savo sužadėtuvių žiedą. Taip pat žiedams kenkia tokios veiklos, kaip darbas su ūkio ar technikos mašinomis, losjonų, kremų tepimas, mankšta, valymas, sodininkystė, gruntavimas, maisto gaminimas.