Perkraustymo paslaugos Vilniuje: kaip įmonei organizuoti savo darbą?

Nusprendėte steigti įmonę, kurios vykdoma veikla bus perkraustymo paslaugos Vilniuje? Tokiu atveju belieka tik pasveikinti su atsakingu žingsniu, o kol kas siūlome susipažinti su ypač naudinga informacija: patarsime, kaip organizuoti šią veiklą. Nors gaji nuomonė, kad perkraustymo paslaugos yra sudėtingas ir ilgas procesas, akcentuoti reikėtų tai, jog jį organizuoti bei valdyti bus gerokai paprasčiau tuo atveju, jei visą šį darbą suskirstysite į tam tikrus etapus. Taigi, kokie tie etapai turėtų būti? Apie tai – šį kartą.

Užsakymo priėmimas

Savaime suprantama, tokios veiklos vykdymas pirmiausia turi prasidėti nuo užsakymo priėmimo. Pasielgsite iš  tiesų išmintingai, jei suteiksite galimybę užsakymą pateikti ne tik atvykus į biurą, bet ir kitais būdais – pavyzdžiui, telefono skambučiu arba elektroniniu laišku.

Darbo apimties įvertinimas

Atminkite, kad kiekvienas persikraustymas, kuris skiriasi savo darbo apimtimi. Būtent todėl kiekvieną kartą gavus užsakymą atlikti perkraustymą, reikėtų išsamiai aptarti ne tik darbų planą, bet ir atsakingai įvertinti darbų apimtį. Maža to, atminkite, kad būtent darbų apimtis yra vienas iš tų veiksnių, kuris paaiškina, kodėl persikraustymo paslaugos dažnu atveju kainuoja skirtingai.

Tinkamo darbuotojų kiekio bei transporto priemonės parinkimas

Įvertinus darbo apimtį, pats metas yra pereiti prie kito etapo –  įvertinkite, kiek darbuotojų reikės šiam darbui atlikti ir kokia transporto priemonė yra reikalingiausia.

Paruošiate daiktus ir sudedate į transporto priemonę

Veiksmas įgaus pagreitį, kai pasieksite šį etapą – tinkamai supakuokite daiktus ir sudėkite į transporto priemonę. 

Gabenimas

Gabenimas – dar vienas etapas, kuris yra būtinas teikiate tokio pobūdžio paslaugas.

Daiktų išpakavimas ir surinkimas naujoje vietoje

Atvykus į naują vietą, jūsų lauks dar viena užduotis: atminkite, kad vien tik atgabenus daiktus į sutartą vietą, paslaugos suteikimas neturėtų pasibaigti – daiktus yra būtina išpakuoti ir surinkti.

Darbo vietos sutvarkymas

Išvardinti etapai yra svarbūs, tačiau ne vieninteliai –  atlikus visus išvardintus darbus, svarbu atlikti ir dar vieną. Tai – darbo vietos sutvarkymas, susikaupusių atliekų išvežimas.

Pabaigai, belieka tik pridurti, kad šis darbo modelis gali būti koreguojamas priklausomai nuo situacijos.