Barzdaskutės- padailinti ar švariai skusti, jos pasirūpins viskuo

barzdaskutesKiekvienam vyrui svarbu pasitikėti savimi, o tam gali pagelbėti jų susikurtas stilius, domėjimasis naujausiomis mados tendencijomis, ir, žinoma, vyriškumo požymis – barzda. Tvarkingą barzdą išlaikyti nėra taip paprasta. Reikia nemažai laiko, tam, kad ji atrodytų simetriška ir graži. O ką daryti tiems, kuriems barzda auga netolygiai? Ypatingai jauni vyrai susiduria su šia problema, kada jau nori užsiauginti barzdą, pagaliau pajusti tiktąjį vyriškumą, tačiau, deja, plaukeliai pasirodo tik kur ne kur. Augdami netolygiai jie priverčia jaunuolis skustis ją ir tai tampa kasdienine rutina.

Naudodamiesi įprastus skustuvus, vyrai nusiskuta barzdą švariai, tačiau juos dažnai reikia keisti, nes peiliukai atšimpa. Tai pat, skubant yra nemaža tikimybė įsipjauti, o kur dar pilna spintelė įvairiausių skutimosi reikmenų: losjonų po skutimosi, kremų, putų ir panašiai. Barzdaskutes tokiose situacijose labai padeda. Aplamai, kalbant apie šiuolaikinius vyrus, jie vis dažniau renkasi išbandyti naujoves, tad įsigyti barzdos skutimosi mašinėlę yra vieni juokai. Tereikia tik atkreipti dėmesį į tai, kokia mašinėlė yra tinkamiausia kiekvieno odos tipui ir kaip yra megstama skustis.

Skutimosi mašinėlių tipai yra du: rotorinės ir su tinkleliu. Pirmosios yra skirtos tiems, kurie turi pakankamai storą barzdą, su daug plaukų, kuriuos yra labai sunku pašalinti. Paprastai šios barzdaskutės yra itin galingos, turinčios tris besisukančias galvutes, kuriose yra dar po keletą peiliukų. Jautrią odą turintiems vyrams ir tų, kurių barzdos plaukeliai yra plonesni, patartina rinktis barzdaskutę su tinkleliu.

Jei mėgstate įprastus dalykus ir jau esate pripratę skustis su skutimosi putomis ir visas kitais priedais palengvinančiais visą procesą, patartina rinktis barzdaskutę pritaikytą drėgnam skutimuisi. Tokią barzdaskutę yra nesunku išvalyti, ir ja galėsite naudotis gulėdami vonioje. Jei dažnai keliaujate ar atsiduriate ten, kur ne visada rasite tvarkingą vonios kambarį, o barzda rūpintis vis tiek norite, tuomet rinkitės barzdos skutimosi mašinėlę skirtą sausam skutimui. Galėsite ją pasiimti su savimi visur kur tik keliausite ir visada būsite tikri, jog atrodysite puikiai.